picture

picture

Synology - Draytek

Synology Network Yedekleme Ürünleri

Synology Inc. en ileri NAS yedekleme teknolojilerini kullanan ve konusunda pazar lideri bir üretici olan firma 2000 yılında kurulmuştur. NAS teknolojisi üreten firmanın alınmış 6 adet patenti ve çok özel yazılımları mevcuttur. Küçük, Orta veya Büyük Ölçekli işletmeler için her tür ağ bağlantılı yedekleme ürünü geliştiren ve üreten bir firmadır.

NAS ürünleri üretiminde Dünya markası olan Synology tüm ürünleri ile Türkiye pazarının en önemli markası haline gelmiştir. Kendi işletim sistemini üreten teknoloji üreticisi firma rakiplerine oranla bir çok konuda yoğun Ar-Ge çalışmaları nedeni ile her zaman farklı bir konuma sahiptir.

Akbim Bilgisayar olarak bizlerde uzun yıllardır Synology'nin güvenilir yapısını biliyor ve müşterilerimize gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz.
DrayTek DSL ürünleri

Dünya genelinde birçok ülkede ofisi bulunan Draytek. Dünyanın en büyük DSL üreticilerindendir. ADSL Modem ve Routerları ile kaliteyi farkedeceksiniz. Türkiye 'deki en iyi ADSL, G.SHDSL Modem ve Router markası Draytek Avrupa ve Dünya genelinde birçok ödüle sahiptir. Kurumsal genişbant kullanıcısı olmak istiyorsanız güvenebileceğiniz tek marka Draytek...

Dünya genelinde DSL ve Genişbant ürün üretiminde kalitenin adı olarak anılan Draytek, Türkiye 'de önemli bir yere sahiptir. Kendi teknolojisini geliştiren firma ürünlerini Türkiye pazarına sürekli özelleştirerek yerel bir firma gibi çalışmaktadır.