picture

picture

ETA Ticari Muhasebe Programları

Akbim Bilgisayar, 23 yıldır Ana bayi olarak, ETA müşterilerine verdiği eğitim ve hizmet kalitesiyle ismini bütünleştirmiştir.
Akbim için, müşterilerinin kesintisiz ve sorunsuz çalışması 23 yıldır gurur verici referansıdır.
Türkiye ekonomisinde, muhasebenin giderek artan önemini bilenlerin ve ön muhasebe başta olmak üzere entegre çalışan programlar içinde de en çok tercih edilen  ve güvenilen programdır.

ETA EĞİTİM HİZMETİ
ETA bilgisayar programlarının kullanılmasına ilişkin yeni müşterilerimize yerinde eğitim verilmesinin yanısıra yeni personel eğitimleri de ayrıca verilmektedir.

ETA SERVİS HİZMETİ
Teknik problemlerin giderilmesi, sürekli güncellenen mevzuata paralel olarak ETA'daki, kanun ve uygulamalarda çıkan en son yeniliklerin anında müşterilere ulaştırılması (exe yenileme) ve yıl sonu devir işlemleri, entegrasyon, yedekleme kontrolü ve her türlü form dizaynlarını yapılmaktadır.

ETA DANIŞMANLIK HİZMETİ
İşletmenizin daha verimli ve düzenli, sistematik bir ortama sahip olabilmesi için, ETA programlarının doğru kullanımı ve işletmenizin kurumsallaşması için sektördeki 28 yıllık tecrübe birikimimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

ETA ENTEGRASYONLU ÖZEL YAZILIM 
İşletmenizin ihtİyaç duyduğu ETA ile uyumlu veya size özel yazılım çözümlerini MRP, CRM veya diğer programlarınızı ETA'ya entegre edebilir, size özel ara yazılımlar ve sorgular yazarak her türlü SQL yapıya hizmet verebiliriz.

 
 

ETA:SQL de diğer tüm ürünlerimiz gibi arkasına ETA'nın güvenilir adını, kalite damgasını ve benzersiz müşteri desteğini alıyor. ETA:SQL'in teknik yapısı ve özellikleri bakımından müşterilerimizin ileri düzeyde ilgi ve destek talep etmesine her zaman hazırlıklıyız. 

ETA:SQL'i diğer versiyonlarımızdan farklı kılan, son teknolojinin kullanıldığı veritabanı platformu SQL'dir. ETA'nın muhasebe programları alanındaki tartışılmaz üstünlüğünün sağladığı sağlam altyapı, SQL teknolojisi sayesinde yeni bir seviyeye ulaşmıştır. 

ETA:SQL versiyonumuzun içerdiği program modülleri, temel anlamda eski versiyonlarımızdaki modüllerin devamı niteliğindedir. Veritabanı özelliği ile bu modüllerin alışılmış işlemleri daha ileriye taşınmaktadır. Üstün raporlama özellikleri bu versiyonu müşterilerimizin hayal ettiği mükemmelliğe yaklaştırmaktadır. 

ETA'dan vazgeçemeyen müşterilerimiz yeni versiyonumuzun satır aralarında eski bir dostun tanıdık özelliklerine ek olarak yeni kolaylıklarla karşılaşacaklar. Ailemize yeni katılacak olan müşterilerimiz ise ETA'nın ticari uygulama konularına olan hakimiyetinden, sağlam program yapısından, rakipsiz entegrasyon özelliğinden ve yeni teknolojileri programlarına uyarlamadaki başarısından etkilenecekler.