Akbim Yazılım

 
picture

picture

BARO E-LEVHA YAZILIMI

-
 

Yazılımın İşleyişi Hakkında..

 • Baro E-Levha Yazılımımız; Baro'ların kullanmış olduğu "SDD Baro Programı" üzerindeki Avukat bilgilerini, Baro'nuzun web sitesi üzerinden takip eden 2 ekranlı bir yazılımdır.
  Dolayısıyle bu yazılım ile periyodik sürenizde basılı sabit yayın yapmaktan, periyodik masraftan ve zaman kaybından kurtulur, uzun ömürlü bir çözüm üretmiş olursunuz.
 • Avukat bilgilerini; Teknik Yönetici ekranı ile SDD programından oluşturduğunuz ve Baro Web Sitenizde bulundurduğunuz, gerektiğinde güncellediğiniz, "dosya" üzerinden okur.
 • Baro E-Levha Yazılımı Kullanıcı Ekranı; Avukat bilgilerinin güncellediğini anlar ve bilgileri çeker. Bu sayede web sitenizi yormaz ve gereksiz bandwith kullanımı yapmaz.
 • Baro E-Levha Yazılımı Kullanıcı Ekranı; Yazılımdaki Avukat fotoğraflarını ise Baro Web Siteniz Ftp 'sindeki belirttiğiniz adresten, klasörden otomatik alır.
 • Yazılımı kullanan Avukat kendi bilgilerinde bir değişiklik olduğunu belirtmek ve güncelletmek istediği zaman, Kullanıcı Ekranında oluşturulan form üzerinden, Yazılımımız ile kolayca güncelleme olarak gönderebilir.
 • 1 hafta içinde size özgün hale getirdiğimiz yazılımı kullanmaya başlamanız için öncelikle; Baro'nuzda butür teknik işleri yapacak ve takip edecek personelinizi seçmeniz ve bizim o personele teknik bilgileri aktarmamız ile başlayabilirsiniz. Ayrıca sizin Web Ftp ve SDD programına ait kullanıcı bilgilerinizi bilmeniz ve SDD'den bir kereye mahsus dosya oluşturmanız ve ile devam edeceksiniz.
  Teknik personelinizin muhtelif sürelerde veya gerekli gördüğünüzde, Yazılımımızın Yönetici Ekranı ile yapacağı bilgi güncelleme işleminin süresi ortalama 5 dakikadır.
 • Baro'nuzun ilk dosyasının oluşumundan sonra Baro'nuza özgün Kullanıcı arayüz yazılımıyla birlikte CD'ye çekildiğinde dağıtım yapılabilir hale gelmiş olacaktır. Dilerseniz Yazılım teklifimizde adetli, orjinal logonuz baskılı CD ve çoğaltma hizmetini de teklif verebiliriz. Size geriye CD'leri dağıtmak kalacaktır.
 • Eğer Baro'nuza ait bir Ftp'niz yok ise yıllık cüzi bir ücret karşılığı Ftp hizmeti teklifi de verebiliriz.
 • Baro E-Levha referans müşterilerimiz ise Aydın Barosu, Denizli Barosu, Antalya Barosu'dur.
 • Farklı soru ve sorunlarınız için bizi arayıp Yazılım ekibinden Ahmet Aydınlık'tan 0533-2759167 teknik bilgi alabilirsiniz. ahmet@akbim.com.tr
 • Teklif talebi ve satış için ise Ertan AKÇAM 0532-3446215 ertan.akcam@akbim.com.tr

Akbim Pdf Logo  Baro E-Levha Yazılımı "Kullanıcılar için" Kurulum ve Kullanım Klavuzu" İçin Tıklayınız.

  "Baro E-Levha Yazılımı "Yöneticileri için"de ayrıca Kullanım Klavuzu yazılımımızda bulunmaktadır.

Referanslarımızdan Görüntüler

Aydın Barosu

Aydın Barosu E-Levha - Akbim Bilgisayar Aydın Barosu E-Levha - Akbim Bilgisayar Aydın Barosu E-Levha - Akbim Bilgisayar

Denizli Barosu

Aydın Barosu E-Levha - Akbim Bilgisayar Aydın Barosu E-Levha - Akbim Bilgisayar

Antalya Barosu

Aydın Barosu E-Levha - Akbim Bilgisayar Aydın Barosu E-Levha - Akbim Bilgisayar Aydın Barosu E-Levha - Akbim Bilgisayar